Rendeltél valamit a Woltról és mást kaptál? Reklamálj!

Érdemes reklamálni, ha a rendeltél valamit a Woltról és mást kaptál. Velem is megesett a minap, és bizony szépen kompenzáltak érte.

Csütörtökön a kollégáimmal rendeltünk a Woltról a KFC-ből. A rendelés két Grander Box és egy fagyi volt. Nem olcsó, olyan 12 ezer forint körül fizettem kártyával. Hosszasan beszéltük, hogy milyen ízű legyen a fagyi, végül favoritomra, a sós-karamellásra esett a választás.

Elsőre 20-30 percet becsült az alkalmazás, de ez nyilván költői túlzás volt, nagyjából 40 perc múlva futott be a rendeléssel a futár. Pakolom ki az asztalra a finomságokat, már jó éhesek voltunk, amikor kellemetlen meglepetés: csokis-cseresznyés a fagyi! Eléggé mérges lettem, ráadásul a hideg és a meleg étel nem volt külön csomagolva, hanem a csirkeszárnyakat tartalmazó kis kartondobozka tetején volt a fagyi. Láss csodát (fizika kezdőknek, hőtan, csókolom – a meleg levegő könnyebb, mint a hideg): a fagyi olvadt volt, a csirkeszárnyas doboz pedig nedves. Na ekkor lettem igazán mérges. Azért ennél nekem drágább az a 12 ezer forint.

Nyomtam az alkalmazást, ügyfélszolgálat, elégedetlen vagyok. Leírtam a problémát szepen a Wolt reklamáció számára: más ízű fagyi, olvadtan érkezett, a szárny meg szottyosan a fagyi páralecsapdásától, kérek szépen kompenzációt. Egy kedves választ kaptam, legyek szíves képet küldeni. Jó, küldtem egy képet a más ízű fagyiról meg a nyomott dobozkáról, mondom a probléma gyökere talán kiderül belőle, bár nem volt egy Robert Capa.

Nem telt el 5 perc, már meg is kaptam a kompenzációt, egy 4 ezer forintos kupont, vagyis nagyjából 33 százalékos visszatérítést – ha nem is készpénzben. A kupont másnap elköltöttem bevásárlásra (Wolt Market – itt írtunk róla), szóval mindenki jól járt, és azért ez szerintem tisztességes eljárás volt tőlük.

Wolt reklamáció: ha megalapozott, kompenzálnak

Szóval happy end, de azért nagyon remélem, hogy legközelebb megkóstolhatom a sós-karamellás fagyit is!

Ez egyébként nem az első ilyesmi (mármint Wolt reklamáció) esetem volt. Tavaly egy bevásárlást rendeltem, amiben a tojások összetörtek, eláztatták a péksüteményeket. Akkor tételesen visszatérítették az összes használhatatlanná vált termék árát, szintén szabadkupont kaptam érte.

Futár: megéri a Wolt reklamáció
Napi Spúrtipp
Hóvége Ügyfélszolgálat

Mennyibe kerül a lejárt személyi és útlevél cseréje? Ez a megoldás, ha gyorsan kell

Nem mindegy, hogy csak a naptárat néztük el, vagy magát az okmányt is elhagytuk valahol.

K&H személyi kölcsön feltételei 2026-ban: ezt érdemes tudni az igénylés előtt, hogy minden simán menjen

A K&H személyi kölcsön feltételei az igazolt jövedelemre, megfelelő munkaviszonyra, negatív KHR-státusz hiányára és az életkori előírások teljesítésére épülnek.

Kevesen használják ki, pedig sokaknak jár: mutatjuk a MESZK-tagsághoz kapcsolódó kedvezményeket

Idén kulturális és utazási eseményeket is kínálnak a kamarai tagok számára, többek között színházi előadásokat és többnapos külföldi kirándulásokat is.

Kiszivárgott az 5 legfontosabb részlet: így érkezik az új nyugdíjas SZÉP-kártya a magyar időseknek!

Érkezik a nyugdíjas SZÉP kártya! Mutatjuk az 5 legfontosabb részletet a jövedelemhatárról, a kifizetésekről és az élelmiszerbolti vásárlásról.
Nyitólap
Mikor utalják?
Ügyfélszolgálat
Hírlevél

ÜGYFÉLSZOLGÁLAT
Ügyfélszolgálat