A pénzügyi tudatosság fejlesztése napjainkban kiemelten fontos terület. Szerencsére az okostelefonok világában számos alkalmazás áll rendelkezésre, hogy ebben segítségünkre legyen. Íme a 3 legjobb kiadáskezelő app, amelyekkel hatékonyan tarthatjuk kézben pénzügyeinket.

Az ingyenes kiadáskezelő alkalmazások nemcsak pénzt, de időt is spórolnak számunkra, hiszen általuk már nincs szükség a papíralapú vagy Excel-táblázatos nyomon követésre. Kiadásaink számon tartása és kategóriákba rendezése segédeszközül szolgál, hogy jobban odafigyeljünk a költségvetésünkre. A következő három ingyenes és könnyen használható.

A 3 legjobb kiadáskezelő app

Ingyenes, egyszerűen kezelhető és felhasználóbarát alkalmazásokat mutatunk:

Spendee alkalmazás

A Spendee egy könnyen használható kiadáskezelő alkalmazás, amely ingyenes verzióban is elérhető. Azok számára fejlesztették ki, akik az elektronikus számláikkal és pénztárcáikkal kapcsolatos ügyeket egyetlen felületen kívánják intézni. Az app segítségével kategorizálhatjuk kiadásainkat, megtervezhetjük költségvetésünket és nyomon követhetjük pénzforgalmunkat. Ez az alkalmazás vizuálisan is nagyon megnyerő, továbbá grafikonokkal és diagramokkal teszi áttekinthetőbbé a pénzmozgásokat. Egyszerűen rögzíthetjük a kiadásokat és bevételeket, valamint lehetséges a szinkronizálás több eszköz között is. A tradicionális bankszámlák, a speciálisan vásárlásra szánt megoldások és a kriptotárcák is hozzárendelhetők. A Spendee különösen azok számára lehet hasznos, akik szeretik a részletes vizuális megjelenítéseket és a könnyen áttekinthető felületeket.

Wallet kiadáskezelő

A Wallet egy másik népszerű kiadáskezelő alkalmazás, amely ingyenes verzióban is számos hasznos funkciót kínál. Az alkalmazás lehetővé teszi, hogy különböző pénznemekben vezessük nyilvántartásunkat, így nemzetközi utazások során is könnyen használható. Ennél az appnál kiemelt szerepet kap a költségvetés-tervezés és bizonyos pénzügyi célok meghatározása pl. egy nagyobb értékű ingóság, ingatlan vagy szolgáltatás vásárlása. Ennek megfelelően részletes pénzügyi jelentéseket és elemzéseket nyújt. Így a Wallet leginkább azok számára ideális, akik részletesen szeretnék követni pénzügyi helyzetüket és előre megtervezni kiadásaikat.

PocketGuard app

Nemzetközi merítéssel tesztelték a költségvetés-tervező appokat és a PocketGuard került ki nyertesként. Ez szintén egy ingyenes alapverzióval rendelkező kiadáskezelő alkalmazás, amely egyszerű és hatékony módon segít nyomon követni a költségeinket. Az app automatikusan összegyűjti a banki tranzakciókat és kategorizálja azokat. A fiók létrehozása és használata igen egyszerű, illetve létezik asztali verziója is. Automatikusan szinkronizálja a banki tranzakcióinkat, valamint képes összekapcsolni a hitelkártyáinkat és más típusú pénzügyi számláinkat. Természetesen itt is lehetőség van a költségvetés-tervezésre és kiadáskövetésre. Továbbá az „In My Pocket” funkció megmutatja, hogy mennyi pénzünk maradt a hónap végén. Egy biztos: a felhasználók imádják, így elmondható, hogy a PocketGuard különösen hasznos azok számára, akik egy egyszerű és gyors megoldást keresnek pénzügyeik kezelésére.

Gondot okoz a kiadások kezelése? Fizetési problémák is felmerülnek? Nem vagy egyedül, a Hóvége ügyfélszolgálata bármikor 2 nap alatt választ ad égető kérdéseidre! Keresd a linken!
Napi Spúrtipp

Kapcsolódó

Legfrissebb

Babaruha olcsón az Aldiban: egy ezres a pihe-puha, bőrbarát anyagból készült body

Átfutottuk az Aldi akciós újságját és kincsekre leltünk. Babaruha olcsón, pizsamák és hálózsákok kifejezetten jó darabáron kaphatók. A zuhanykészletek árát tovább csökkentette az Aldi...

Ügyfélszolgálat: „Ez nem holmi csengeri örökösnő, hanem Nigéria, asszonyom!

Videónkból kiderül, hogy telefonos csalók áldozata kereste fel ügyfélszolgálatunkat. Persze eleinte még nem is tudta a rászedett hölgy, hogy átverték. Vigasztalhatja a tudat: Ma...

Idősek otthona: soron kívüli elhelyezés, átmeneti megoldások, várólisták – mutatjuk a tudnivalókat

Az idősek otthonába való bekerülés, különösen szociális alapon, számos tényezőtől függ, amelyek közé tartozik az intézménytípus, a költségek, a gondozási szükséglet és a várólisták...