Mi történik, ha a tilalom ellenére egy nap kétszer tankolunk a MOL-nál?

Megtudtuk a választ, alább el is áruljuk.

Igaz, nem mi, hanem az Index járt utána a titoknak egy mai cikkében.

Mint ismert, naponta csak egyszer lehet tankolni a MOL benzinkútjainál július 31. óta. Mindenkinek, függetlenül attól, hogy hatósági vagy piaci árat fizet azz üzemanyagért az illető. Ezt úgy ellenőrzik, hogy a forgalmiban a vonalkódot leolvassák, így a kutasok tudják, hogy tankoltak-e aznap abba a járműbe, vagy sem.

Na, de mégis mi történik, ha kétszer tankolunk egy nap?

Semmi. Meglepő, igaz?

Miért? Hát azért, mert mire a népek a kasszához mennek, a benzin már bent van a tankban, azt értelemszerűen nem fogják leszívni.

Hát ennyi. Nem is olyan meglepő.

Napi Spúrtipp
Hóvége Ügyfélszolgálat

A gyomrod a második agyad: Tényleg méregdrága a tiszta élet, vagy csak rosszul gondolkodunk róla?

Tényleg vagyonokba kerül a tiszta étkezés? Egy ökopiacon beszélgettünk egy buddhista vásárlóval. Kiderült, hogyan függ össze a tudatunk és a gyomrunk állapota.

Horvátországba utazol? Súlyos ára lehet, ha nincs ilyen kártyád – szerzed be indulás előtt

A nyaralások során mindig ott van az a kis rizikó faktor, hogy mi van, ha valakinek baja esik?
Nyitólap
Mikor utalják?
Ügyfélszolgálat
Hírlevél

ÜGYFÉLSZOLGÁLAT
Ügyfélszolgálat