Mi történik, ha a tilalom ellenére egy nap kétszer tankolunk a MOL-nál?

Megtudtuk a választ, alább el is áruljuk.

Igaz, nem mi, hanem az Index járt utána a titoknak egy mai cikkében.

Mint ismert, naponta csak egyszer lehet tankolni a MOL benzinkútjainál július 31. óta. Mindenkinek, függetlenül attól, hogy hatósági vagy piaci árat fizet azz üzemanyagért az illető. Ezt úgy ellenőrzik, hogy a forgalmiban a vonalkódot leolvassák, így a kutasok tudják, hogy tankoltak-e aznap abba a járműbe, vagy sem.

Na, de mégis mi történik, ha kétszer tankolunk egy nap?

Semmi. Meglepő, igaz?

Miért? Hát azért, mert mire a népek a kasszához mennek, a benzin már bent van a tankban, azt értelemszerűen nem fogják leszívni.

Hát ennyi. Nem is olyan meglepő.

Napi Spúrtipp
Hóvége Ügyfélszolgálat

Kiégett, foltos a fű a kánikulában? Így lesz újra egészséges a pázsit 3 lépésben

A rendezett és zöld gyep sokak számára a kert igazi dísze.

Szúnyogcsapda házilag: ezzel a természetes módszerrel elpusztíthatod a vérszívókat

Titka, hogy belepetéznek a szúnyogok, így sokkal célzottabban lehet elűzni őket.

Autóval a horvát tengerpartra? 3 dolog, amit azonnal ellenőrizz indulás előtt, különben jön a vaskos bírság

Elindult a nyaraló szezon, a magyarok számára pedig továbbra is Horvátország az első számú úticél, ha tengerpartról van szó. Azonban a tengerpartra vezető út és ottlét alatt megcsappanhat a családi kassza, ha bírságot kapunk. Ezekre figyelj mielőtt autóval Horvátországba 2026-ban elindulnál. 
Nyitólap
Mikor utalják?
Ügyfélszolgálat
Hírlevél

ÜGYFÉLSZOLGÁLAT
Ügyfélszolgálat