Mi történik, ha a tilalom ellenére egy nap kétszer tankolunk a MOL-nál?

Megtudtuk a választ, alább el is áruljuk.

Igaz, nem mi, hanem az Index járt utána a titoknak egy mai cikkében.

Mint ismert, naponta csak egyszer lehet tankolni a MOL benzinkútjainál július 31. óta. Mindenkinek, függetlenül attól, hogy hatósági vagy piaci árat fizet azz üzemanyagért az illető. Ezt úgy ellenőrzik, hogy a forgalmiban a vonalkódot leolvassák, így a kutasok tudják, hogy tankoltak-e aznap abba a járműbe, vagy sem.

Na, de mégis mi történik, ha kétszer tankolunk egy nap?

Semmi. Meglepő, igaz?

Miért? Hát azért, mert mire a népek a kasszához mennek, a benzin már bent van a tankban, azt értelemszerűen nem fogják leszívni.

Hát ennyi. Nem is olyan meglepő.

Napi Spúrtipp
Hóvége Ügyfélszolgálat

Mirelit szenzációk: jégkrém és pizza dömping a Sparban és Aldiban!

Ezekkel a mirelit akciók ajánlatokkal most könnyebb úgy feltölteni a fagyasztót, hogy a családi kassza se bánja.

Ketyeg az óra: három fontos változásra figyelmeztet a NAV

Gépjárműadó, globális minimumadó és új vámszabály.

Sokáig újszerű marad a műfogsor, ha ezzel a módszerrel tisztítod minden nap

A műfogsor tisztítása nemcsak a kellemetlen lehelet megelőzése miatt fontos, hanem azért is,...

„Még 22 hónap van hátra, de ő már az exem!” – Csapdába esett a magyar lány a közös telefonszámla miatt

Szakítottál az exeddel, de a közös telefonszámlát még 22 hónapig te fizeted? A hűségidő felmondása kész anyagi csőd is lehet.

Nyáresti sörözés a strandon: te tudod, mennyi idő alatt ürül ki az alkohol egyetlen pohár után?

Megérkezett a kánikula így rettentően fontos a hidratálás. Azonban ezt nem az alkoholra értjük. Egy kellemes nyár esti sörözés után sem éri meg hazavezetni.
Nyitólap
Mikor utalják?
Ügyfélszolgálat
Hírlevél

ÜGYFÉLSZOLGÁLAT
Ügyfélszolgálat