Tárolás kis térben: olcsó és praktikus pakolós cuccot hozott vissza az IKEA

Szerintem az IKEA zsúrkocsi nemcsak a konyhába szuper, hanem a spejzba vagy a fürdőbe is jó választás, ha kell egy kis plusz tárolóhely.
Ez nem egy szponzorált cikk, hanem azért írom, mert konkrétan nekem is van egy ilyen körülbelül 7 éve, és az a helyzet, hogy imádom. Eredetileg azért vettük, hogy a konyhában szabadon álljon. Pakoljunk rá, de aztán a helyét egy jó kis kiskonyha foglalta el, az IKEA zsúrkocsi meg beköltözött a SZEKRÉNYBE. A lazy susan pedig sosem kerüölt felszerelésre (bumm!).
Ez szerintem a legjobb benne: hogy befér a szabvány ikeás konyhaszekrénybe, és megkétszerezi a pakolóhelyet (ami ugye kisgyerekeseknél nagyon fontos szempont), érdemes tehát megvenni. Egy húszezresért odaadják a mostani verziót, szerintem nekem egy korábbi van, de lényegileg ugyanez. Az a neve, hogy LOSHULT. Ennek az anyaga tömör fenyő. Akinek ez túl nehéz vagy nem szereti, ahogy kinéz, választhatja ugyanennyiért a RÅGRUND nevezetűt is. Az pár centivel alacsonyabb, talán még jobban elfér, ha szekrénybe akarod tenni.
Kellene pár tárolási tipp? Fordulj a Hóvége ügyfélszolgálatához, két napon belül választ adunk. Ingyenes!
Szóval az enyém ugye, az IKEA zsúrkocsi, a sarokban az alsó szekrényben lakik. Az álló robotgépem tartom rajta az összes tartozékával, amikor nem használom. Mármint a középső polcán. A felsőn a porcelán tálcám és pár régi jénai tál van, amik laposak, elférnek. Alul pedig a krumpli és a hagyma kis méretű faládákban. Amikor meg kellenek mögüle a cuccok, egy pillanat alatt kikapom, arrébb gurítom, aztán vissza.
Nemcsak konyhába jó az IKEA zsúrkocsi
Nincs olyan, hogy túl sok tárolóhely, és egy ilyen IKEA zsúrkocsi nemcsak a konyhában tesz jó szolgálatot. Hanem használhatjuk fürdőben, garázsban, műhelyben, sőt irodában és hálószobában is. És azért jobb, mint egy sima kis polc. Mert nem kell neki fix hely, hanem bármikor arrébb lehet tenni, el lehet tolni a kerekein, rugalmas és sokoldalú bútor. Nincs helyed a spejzban? Itt a megoldás. Begurítod, aztán kigurítod, amikor kell róla valami: szárazárunak például tökéletes. Ja, és nyugodtan be lehet festni, főleg a kezeletlen fenyőt, akár színesre is, meg aztán 2 év múlva lecsiszolni és átfesteni, ha épp úgy van kedved.
