Nem ad benzint a MOL a kiskutaknak

„Az ország biztonsága és energiabiztonsága érdekében optimalizálnunk kellett az ellátási stratégiánkat, és a november 28-án kezdődő héten nem tudunk dízelt és motorbenzint biztosítani Önöknek” – ez olvasható abban a levélben, amit a magyar vidéki családi tulajdonban lévő kisbenzinkutak üzemeltetői kaptak a Moltól, és amit a Független Benzinkutak Szövetsége küldött el lapunknak.

A Mol már a múlt héten sem szállított üzemanyagot a kis kutaknak, a döntés a Független Benzinkutak Szövetségének elnöke szerint lényegében azt jelenti, hogy Magyarországon bedőlt a biztonságos üzemanyag-ellátás. Szerinte a döntés miatt 400-500 benzinkút is kieshet a rendszerből, ami főleg vidéken okozhat gondot.

Napi Spúrtipp
Hóvége Ügyfélszolgálat

Kiégett, foltos a fű a kánikulában? Így lesz újra egészséges a pázsit 3 lépésben

A rendezett és zöld gyep sokak számára a kert igazi dísze.

Szúnyogcsapda házilag: ezzel a természetes módszerrel elpusztíthatod a vérszívókat

Titka, hogy belepetéznek a szúnyogok, így sokkal célzottabban lehet elűzni őket.

Autóval a horvát tengerpartra? 3 dolog, amit azonnal ellenőrizz indulás előtt, különben jön a vaskos bírság

Elindult a nyaraló szezon, a magyarok számára pedig továbbra is Horvátország az első számú úticél, ha tengerpartról van szó. Azonban a tengerpartra vezető út és ottlét alatt megcsappanhat a családi kassza, ha bírságot kapunk. Ezekre figyelj mielőtt autóval Horvátországba 2026-ban elindulnál. 
Nyitólap
Mikor utalják?
Ügyfélszolgálat
Hírlevél

ÜGYFÉLSZOLGÁLAT
Ügyfélszolgálat