Lidl akciók

Rengeteget spórolhatunk, hogyha az akciós termékeket választjuk, amikor csak lehet. De lehetetlen lenne mindig minden bolt, minden aktuális kedvezményét fejben tartani. Ebben segítünk most neked. Keresőnkkel az 5 legnagyobb áruházlánc akciós termékei között keresheted meg azokat, amikre épp szükséged van. Csak add meg, milyen terméket keresel, melyik üzletben, valamint a keresőszót, és már mutatjuk is a legolcsóbb termékeket!
Az öt kedvenc áruházad teljes akciós kínálatát megtalálod EGY INGYENES ingyenes applikációban.
Töltsd le most az AkcióVadász appot! Androidra / IOS-re

/eszkozok-es-kalkulatorok/akciovadasz/lidl/?c=0&ch=3&o=2
Lidl
SOLEVITA Paradicsomlé

2026.09.24 - 09.30

Tengeri sóval és fűszerekkel
1 l
2360

369 Ft
319 Ft
Lidl
VITASIA / COMBINO Chow mein tészta

2026.09.28 - 09.30

250 g; 1 kg = 1 316 Ft
12038

479 Ft
329 Ft
Lidl
HAZÁNK KINCSEI Zselici teljes tej

2026.09.28 - 09.30

Zsírtartalom: 3,6%

389 Ft
339 Ft
Lidl
Győri Édes keksz

2026.09.24 - 09.30

Kakaós / mézes

399 Ft
349 Ft
Lidl
SNACK DAY Hullámos chips

2026.09.24 - 09.30

Többféle

519 Ft
379 Ft
Lidl
Bio vöröshagyma

2026.09.24 - 09.30

Jó választás a hazai

599 Ft
399 Ft
Lidl
SOLEVITA Narancslé

2026.09.24 - 09.30

Gyümölcstartalom: 100% +50 Ft visszaváltási díj

599 Ft
399 Ft
Lidl
CHEF SELECT Hummusz

2026.09.28 - 09.30

Falafel & mangó / avokádókrémmel / piros pesto / szezámpasztával és paradicsomos készítménnyel

699 Ft
479 Ft
Lidl
CORONA Világos sör

2026.09.24 - 09.30

Alkoholtartalom: 4,5%
+50 Ft visszaváltási díj

599 Ft
499 Ft
Lidl
COMBINO Bio paradicsomszósz

2026.09.24 - 09.30

Napoletana / arrabbiata / vegetáriánus bolognai
350 g; 1 kg = 1712 Ft

769 Ft
599 Ft
Lidl
MILBONA Reszelt sajt

2026.09.28 - 09.30

Többféle

899 Ft
599 Ft
Lidl
MISTER CHOC Mogyorós / kakaós krém

2026.09.24 - 09.30

849 Ft
599 Ft
Lidl
POCKET COFFEE Praliné

2026.09.24 - 09.30

62,5 g; 1 kg = 9 584 Ft
6404504

699 Ft
599 Ft
Lidl
ALESTO Mandula

2026.09.24 - 09.30

Natúr 200 g; 1 kg = 4195 Ft

1199 Ft
839 Ft
Lidl
DULANO Reggeli sertésvagdalt

2026.09.24 - 09.30

1199 Ft
839 Ft
Lidl
JUHÁSZ Irsai Olivér / Rosé

2026.09.24 - 09.30

1 db vásárlása esetén: 1699 Ft/db, 1 l = 2266 Ft
6 db vásárlása esetén: 849 Ft/db; 1 l = 1132 Ft
+50 Ft visszaváltási díj

1699 Ft
849 Ft
Lidl
FERRERO ROCHER / RAFFAELLO Táblás csokoládé

2026.09.24 - 09.30

Többféle
90 g; 1 kg = 10 434 Ft
6412746 / 6412748 /
6417823 / 6419678

1175 Ft
939 Ft
Lidl
KANIA Készételcsomag

2026.09.28 - 09.30

Peaunut Satay / Teriyaki / Pad Thai / Green Curry

1199 Ft
949 Ft
Lidl
SONDEY Háztartási keksz

2026.09.24 - 09.30

Jó választás a hazai

1199 Ft
999 Ft
Lidl
SWEET CORNER Rágócukor

2026.09.24 - 09.30

Többféle

1499 Ft
999 Ft
Lidl
BELLAROM Espresso / Cortado kávékapszula

2026.09.24 - 09.30

Dolce Gusto-kompatibilis 16 db; 1 db = 66 Ft

1229 Ft
1049 Ft
Lidl
BUDDHA ORIGINAL Készétel

2026.09.28 - 09.30

Csirkés: Yellow Curry / Pad Thai / Tom Yum
Tofus: Pad Mee Luang

1999 Ft
1399 Ft
Lidl
HAMPSTEAD Pink gin

2026.09.24 - 09.30

Alkoholtartalom: 40%
+50 Ft visszaváltási díj

3499 Ft
2449 Ft
Nyitólap
Mikor utalják?
Ügyfélszolgálat
Hírlevél

ÜGYFÉLSZOLGÁLAT
Ügyfélszolgálat